Aktualności

Druga edycja Syntea Sygnał Cup

14.03.2012

10 marca 2012 roku w hali Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się kolejna edycja turnieju halowego piłki nożnej sponsorowanego przez Syntea.

II edycja zorganizowana była jeszcze lepiej niż po poprzednia, z uwagi na doświadczenia zdobyte na zeszłorocznej imprezie. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze fair play, a zawodnicy zaprezentowali zdecydowanie wyższy poziom w porównaniu do ostatniego turnieju.

Dodatkowo podczas tegorocznej edycji Syntea Sygnał Cup rodzice i nauczyciele zawodników mogli spotkać się z przedstawicielami ze strony sponsora, aby lepiej zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi nowoczesnej edukacji jaką oferuje edu4talents. Ponadto rodzice mieli możliwość wypełnienia ankiet, których pytania dotyczyły tematów związanych z nowoczesnymi formami edukacji w szkołach ich dzieci. Mamy nadzieję, że wyniki uzyskane po analizie ankiet przyczynią się do jeszcze lepszego zdiagnozowania potrzeb sektora edukacji przez firmę Syntea, a tym samym dostosowanie oferty edu4talents do najnowszych trendów edukacyjnych oraz wymogów uczniów.

Poniżej prezentujmy szczegółowe wyniki meczu i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

SYNTEA SYGNAŁ CUP II

  1. Sygnał Syntea Lublin I 16pkt
  2. Orlik Lubartów 9pkt
  3. Lublinianka Lublin 7pkt
  4. Sygnał Syntea Lublin II 6pkt
  5. Avia Świdnik I 6pkt
  6. Sygnał Syntea Lublin III 6pkt
  7. Avia Świdnik II 2 pkt

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Syntea Sygnał Cup II Syntea Sygnał Cup II Syntea Sygnał Cup II Syntea Sygnał Cup II
Syntea Sygnał Cup II Syntea Sygnał Cup II Syntea Sygnał Cup II